• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Смерть пацієнтів на ШВЛ на Львівщині: райрада не змогла звільнити головлікаря

Реклама на dsnews.ua

Жовківська райрада на Львівщині не зібрала кворуму для проведення позачергової сесії 3 грудня щодо звільнення директора комунального підприємства "Жовківська ЦРЛ" Ігоря Шевціва, де наприкінці листопада через знеструмлення померли двоє пацієнтів

Про це повідомив голова Жовківської районної ради Роман Горбань, передає "ДС" з посиланням на Zaxid.net.

За його словами, на сесію прийшли лише 11 із 45 депутатів. Для кворуму потрібно щонайменше 23 присутніх. Шевціва, як депутата районної ради, також не було на засіданні (на лікарняному, який оформив у день смерті пацієнтів).

Як зазначив Горбань, більше рада не планує збиратись, оскільки як тільки відбудеться сесія Львівської районної ради, Жовківська районна рада втрачає свою чинність. Останню свою сесію жовківські депутати провели два тижні тому.

Він пояснив, що після ліквідації району майно лікарні, що зараз належить райраді, переходить у власність Жовківської ОТГ. А особовий склад – у підпорядкування Львівської районної ради.

Горбань зазначив, що перебуває на лікарняному ще з 24 жовтня і це не пов’язано з інцидентом у лікарні.

Як пише видання, 63-річний Ігор Шевців багато років працює директором КП "Жовківська ЦРЛ". Суд вже три роки розглядає справу щодо його можливого хабарництва.

Нагадаємо, 27 листопада в райлікарні Жовкви Львівської області померли двоє пацієнтів, які були підключені до апарату ШВЛ. Це сталося під час відключення електроенергії, при цьому лікарняні аварійні генератори не були підключені. Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом службової недбалості та вбивства через необережність.

Після цього голова МОЗ Максим Степанов анонсував перевірки обладнання у лікарнях по всій Україні.

    Реклама на dsnews.ua