• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Смерть українських моряків в Бангладеш: з'явилися нові подробиці

У порту Читтагонг в Бангладеш загинули 60-річний Геннадій Яценко та 31-річний Костянтин Єрмак, які прибули з Єгипту на судні AP Astarea під прапором Маршаллових островів

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив керуючий директор Shoreline Services (місцевий судновий агент AP Astarea) Назмул Хуссейн Тутула, передає "ДС" з посиланням на The Daily Star.

За його словами, Яценко, який був другим інженером судна, виявив в каюті труп Єрмака. Після цього він почав задихатися. На прохання капітана катер доставив Яценка в лікарню міського медичного коледжу. Однак було пізно і чергові лікарі констатували смерть другого українського моряка.

Помічник портового санітарного лікаря Нурул Абсер, який відвідав судно, сказав, що не виявив жодних слідів травм на тілі Єрмака. Абсер підозрює, що у Яценка могла статися зупинка серця після того, як він побачив мертвим свого молодшого члена екіпажу.

Ні у двох загиблих моряків, ні у решти членів екіпажу судна не було симптомів коронавірусної інфекції.

За словами Тутула, тіла українських моряків перевезуть на Батьківщину після розтину.

Судно AP Astarea прибуло в порт Читтагонг з Єгипту. Суховантаж йшов під прапором Маршаллових островів і перевозив 55 000 тонн калійних добрив.

Як повідомляла "ДС", раніше стало відомо, що 30 вересня на одному із суден в порту Бангладешу померли двоє українських моряків.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua