• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Смертність від СOVID-19 в Україні не досягла свого піку, - НАН

В Україні спостерігається зростання захворюваності на коронавірус і смертності від його ускладнень, а кількість летальних випадків буде збільшуватися щонайменше до середини квітня

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Національної академії наук України, передає "ДС".

"Зростання кількості нових реєстрацій (нових випадків — ред.) почалось у середині лютого, пікових значень іще не досягнуто, а це означає, що зростання смертності слід очікувати щонайменше до початку квітня", — повідомили в НАН.

Відзначається, що під час осіннього спалаху СOVID-19 кількість смертей в середньому не перевищувала 205. Антирекорд був зафіксований 12 грудня — 225 смертей. Однак це повʼязано із затримками реєстрації нових смертельних випадків. А нинішнє зростання числа летальних випадків не повʼязано із затримками реєстрації.

Крім того, число пацієнтів в лікарнях перевищило максимум осінньої хвилі. До нового максимуму зросла кількість хворих, які потребують кисню, і число хворих на апаратах штучної вентиляції легенів. А число хворих у відділеннях реанімації впритул наблизилося до максимумів.

Нагадаємо, станом на 16 березня в Україні підтверджено 1 477 190 випадків зараження коронавірусом, 28 967 з них — летальні. За останню добу СOVID-19 підтвердили у 9 642 осіб, від ускладнень захворювання померли 264 людини.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua