• USD 36.6
  • EUR 38.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Співзасновник "Українського киберальянса" заявив, що йому так і не висунули звинувачень після обшуків

Реклама на dsnews.ua
Один із засновників "Українського киберальянса" Андрій Баранович ("Шон Таунсенд") розповів, що після проведення обшуків силовики не пред'явили жодного звинувачення

Про це він повідомив в інтерв'ю Радіо Свобода, передає "ДС".

"У мене пройшов обшук зі спецназівцями з представниками поліції, з СБУ, вилучено всю техніку, комп'ютери, мобільні телефони, навіть флешки з якимись музичними записами, хоча разом з силовиками був експерт кіберполіції. При цьому мені не пред'явлено ніяких звинувачень, немає підозр, тобто я навіть не знаю, хто я зараз у цій справі ", - заявив Баранович.

Він додав, що в даний момент не готовий сказати, чи були ці обшуки "замовними" або це "така політика влади".

Нагадаємо, 25 лютого поліція провела обшуки у громадських активістів та співзасновників ГО "Український Кібер Альянс" (Ukrainian Cyber Alliance).

Пізніше там заявили, що припиняє співпрацю з правоохоронцями до тих пір, поки з його учасників, підозрюваних у зломі системи Одеського аеропорту, не знімуть звинувачень.

Довідка. Український киберальянс (Ukrainian Cyber Alliance, UCA) - спільнота українських киберактивистов з різних міст України та куточків світу. Альянс виник навесні 2016 на основі об'єднання двох груп киберактивистов FalconsFlame і Trinity, пізніше до альянсу приєдналася група киберактивистов RUH8 і окремі киберактивисты групи КиберХунта. Активісти об'єдналися для протидії російської агресії в Україні.

    Реклама на dsnews.ua