• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Сотні хасидів продовжують "прориватися" в Україну з Білорусі (ФОТО, ВІДЕО)

Сотні прочан-хасидів, які намагаються потрапити в Україну попри обмеження в’їзду, наразі продовжують перебувати на кордоні між українським та білоруським пунктами пропуску

Хасиди на кордоні України та Білорусі
Хасиди на кордоні України та Білорусі
Реклама на dsnews.ua

Про це сьогодні повідомила Державна прикордонна служба, інформує "ДС".

Зазначається, що голова ДПСУ Сергій Дейнеко зустрівся з хасидами в пункті пропуску "Нові Яриловичі" і закликав їх дотримуватися законів України, "але вони все одно намагаються потрапити в країну".

"Кожна держава має свої закони – і обов’язок кожного громадянина, як України, так і іноземців, дотримуватися цих законів. Наголошую на недопущенні порушення кордону, адже за це кожен нестиме відповідальність", — сказав під час зустрічі Дейнеко.

Станом на ранок 15 вересня, за даними ДПСУ, між пунктами пропуску скупчилося кілька сотень іноземних громадян. Вони не полишають спроб потрапити в Україну, навіть отримавши розʼяснення про обмеження в’їзду іноземців, що введені з метою недопущення поширення територією України коронавірусної інфекції.

Рух транспортних засобів та громадян через пункт пропуску "Нові Яриловичі" залишається обмеженим, прикордонники перенаправляють транспортні засоби на інші пункти пропуску.

На кордоні з Білоруссю перебувають резерви Прикордонної служби, організована взаємодія з підрозділами Національної поліції та Національної гвардії України, Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Під час наради в пункті пропуску Дейнеко обговорив із керівниками підрозділів правоохоронних органів питання взаємодії. Йшлося про спільні дії щодо недопущення провокацій та припинення спроб незаконного проникнення в Україну груп іноземців.

Як писала "ДС", з обіду 14 вересня паломники-хасиди намагаються потрапити до України з Білорусі через КПП в Чернігівській області, попри заборону на вʼїзд в Україну для іноземних громадян.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що всі паломники, які прибули в Умань на святкування єврейського Нового року до введення заборони на вʼїзд в Україну для іноземців, пройдуть тест на коронавірус.

    Реклама на dsnews.ua