• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Сотні туристів не можуть вилетіти з Києва до Анталії через відсутність дозволу Туреччини

Виліт щонайменше пʼяти рейсів Київ — Анталія відкладено через відсутність дозволу з боку Туреччини. Затримка деяких рейсів сягає 14 годин. 

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила пресслужба Міжнародного аеропорту "Бориспіль", інформує "ДС".

Як зазначається, станом на 08:20 1 липня відбулися затримки таких рейсів:

▪️PS 6237 Київ-Анталія а/к "МАУ" з 02:00 виліт перенесено на 14:00,

▪️PS 6233 Київ-Анталія а/к "МАУ" з 03:00 виліт перенесено на 17:30,

▪️PS 5333 Київ-Анталія а/к "МАУ" з 11:40 виліт перенесено на 18:20, 

▪️PS 5331 Київ-Анталія а/к "МАУ" з 05:00 виліт перенесено на 11:00, 

▪️QU 4407 Київ-Анталія а/к "Azur Air Ukraine" з 12:30 виліт перенесено 17:40.

"Як повідомили представники авіакомпаній, рейси перенесені через відсутній дозвіл з боку Туреччини. Просимо пасажирів вказаних рейсів орієнтуватись на офіційну інформацію від представників авіакомпаній та відстежувати час вильоту на онлайн табло на сайті аеропорту. А також перевіряйте актуальний статус рейсів на онлайн табло на сайтах авіаперевізників", — йдеться у повідомленні.

Разом з тим, як пише turprofi.com.ua, з чартерними ланцюжками туроператорів стався збій. Зазначається, що затримка рейсів відбулася в на приліт, і на відліт.

"Оскільки затримки не тільки у МАУ (не змогли відлетіти вчасно також деякі рейси SkyUP і Azur Air), проблема, швидше за все, не в авіакомпаніях. Напередодні українські туристи скаржилися в соцмережах, що не можуть вилетіти з аеропорту Бодрума, адже там немає електрики як мінімум з 11 ранку 30 червня. В аеропорту скупчилися сотні туристів, в тому числі ті, які прилетіли. Їх не випускали, адже без електрики неможливо пройти паспортний контроль. Ситуація ускладнювалася тим, що в будівлі не працювали кондиціонери, неможливо було купити воду і їжу", — пише видання.

За даними турецьких ЗМІ, збій стався через пожежу і пошкодження кабелів і трансформатора на дільниці аеропорту "Миляс-Бодрум". Несправність обіцяли усунути ще 30 червня, а літаки, які планували приземлитися в аеропорту, перенаправляли в аеропорти Ізміра і Даламана.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua