• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Совкові" інсталяції на Алеї Героїв Небесної Сотні погодились прибрати

Організатори дали згоду прибрати скандальну "совкову" інсталяцію на Алеї Героїв Небесної Сотні у Києві та провести зйомки у іншому місці

Алея Героя Небесної Сотні
Алея Героя Небесної Сотні / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

 Про це йдеться у повідомленні Українського інституту національної пам’яті, передає "ДС".

В Інституті нацпам’яті зазначили, що після спілкування з усіма причетними сторонами організатори погодились прибрати конструкції та перенести зйомки в інше місце. 

Там додали, що інсталяція була частиною історичної художньо-театральної постановки, яка мала на коротко показати всі епохи, через які пройшла Україна на шляху до незалежності.

Як повідомляла "ДС", 17 серпня на алеї Героїв Небесної Сотні в центрі Києва зʼявилися декорації до Дня Незалежності України. Серед різних елементів системи, які, ймовірно, повинні символізувати різні віхи історії України, присутні радянські хрущовки, автомати з газованою водою (напис зроблено російською мовою), дитячий радянський автомобіль тощо.

В ОПУ ситуацію назвали "наслідком маніпуляцій" і додали, що це тимчасові конструкції, які "жодним чином не зачіпають меморіальні конструкції" і біля яких не передбачалося масових заходів. "Це декорації для телетрансляції до Дня незалежності … Там є козацька епоха, царська, Друга світова війна", - зазначив речник президента.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua