• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

Творець серіалу "Чорнобиль" дав поради українським киноделам

Реклама на dsnews.ua
В Україні слід більш активно розвивати і підтримувати історичне кіно

Таку думку висловив творець серіалу "Чорнобиль" Крейг Мезин на 16-тій Щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES) "Щастя зараз. Нові підходи світу в кризі", передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Правда в тому, що такі історії, як історія Чорнобильської катастрофи, повинні розповідати не американці, як я. Думаю, було б дуже добре почати думати про вашому мистецтві, про вашу культуру як спосіб вираження. Оглядатися на своє минуле якомога чистіше і ясніше поглядом - це нормально і добре. В українській історії XX століття - драматичні, сумні й водночас прекрасні сторінки. Вони потрібні нам усім", - сказав він.

Мейзин додав, що світ досі практично нічого не знає навіть про такої масштабної трагедії, як Голодомор.

"Люди, які можуть підтримати кіновиробництво в Україні - я закликаю вас, підтримайте своїх кінематографістів. Завдяки цьому люди зможуть розповісти свої історії. Розповісти їх такими, якими вони справді були", - підсумував творець серіалу "Чорнобиль".

Нагадаємо, раніше в Держкіно заявили, що міні-серіал Чорнобиль не знімали на території України через відсутність можливості повернення коштів на виробництво його творцям.

    Реклама на dsnews.ua