• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Співачка Яна Брилицька презентувала пісню про токсичні стосунки (ВіДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Співачка Яна Брилицька презентувала авторську пісню і mood video "Маріонетка". Це музична історія про "сліпе кохання", яке може зробити з дівчини маріонетку і жертву абьюзивних відносин

На створення пісні артистку надихнули історії її подруг і фоловерів.

"Тягни мене за коси, як за нитку. Я твоя дівчина маріонетка", — Яна йде на відверту розмову зі слухачами й через головну героїню звертається до дівчат і жінок. Співачка акцентує, як важливо у стосунках не зраджувати себе, свої цінності і бажання, щоб не втратити любов до себе і смак життя.

 "Дівчина дуже схожа на квітку. Залежно від кількості сонця і правильного поливу, як і квітка, вона може або розквітнути або завʼянути, — коментує Яна Брилицька. — Важливо вчасно усвідомити, що ти знаходишся в абьюзивних відносинах, у яких тебе пригнічують, і поставити крапку. Я хочу, щоб дівчата не йшли на поводу маніпуляторів і ніколи не ставили чиїсь бажання та щастя вище власного".

"Маріонетка" могла б стати класичною хіп-хоп композицією, але одне з творчих кредо співачки — експериментувати зі стилями і подачею. Так вийшла сучасна лірична пісня з хіп-хоповими куплетами, мелодійним приспівом і бриджем з мелизматичними народними нотками. Вже не в перше Яна сама виступила автором слів і музики композиції.

Продовжує музичну історію mood video. У минулому успішна модель і віцеміс Україна Всесвіт зʼявляється в кадрі в легкому бандо і шортах пастельних відтінків практично без мейку, що зараз рідко зустрінеш у кліпах артисток. Дія відбувається на тлі квітучої української природи поблизу Києва. Ніжний образ транслює вразливість, чистоту і довірливість, які характерні для закоханої дівчини. Саме в такому стані їй найлегше потрапити в пастку абьюзера. 

    Реклама на dsnews.ua