• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

"Співають всі" – стала відома назва нового масштабного шоу каналу "Україна"

Телеканал "Україна" розпочав роботу над новим унікальним проєктом за неймовірно популярним в усьому світі форматом компанії Banijay Rights All Together Now. В Україні шоу виходитиме під назвою "Співають всі" і складатиметься з 8 епізодів

Реклама на dsnews.ua

"Співають всі" – це безумовно найнародніше вокальне шоу, адже вперше в історії українського телебачення талант учасників оцінюватиме ціла сотня експертів. На грандіозну сцену каналу "Україна" виходитимуть представники різних музичних напрямів – професіонали й аматори, дорослі та діти – аби вразити своїми співочими вміннями якомога більше членів журі.

"Це грандіозний проєкт, який вражає своїми масштабами, – коментує директор Департаменту розважальних програм каналу "Україна" Анатолій Сябро. – Вперше долю учасників талант-шоу вирішуватиме не одна людина, не чотири, а одразу СТО. А очолить це унікальне журі легенда українського шоу-бізнесу".

У кожному випуску перед журі постануть 12 учасників. Їхнє завдання – виконати композицію так, щоб якомога більше членів "сотні" встали та почали підспівувати. Учасник може набрати від 0 до 100 балів. У фінал вийдуть два найкращі вокалісти за результатами випуску. Той, хто набрав найбільшу кількість балів, проходить автоматично. А конкурсанти, котрі посіли друге і третє місця, за це право поборються у музичній дуелі наприкінці епізоду.

Як повідомлялося раніше, розважальний проєкт за британським форматом All Together Now вперше вийшов на телеканалі BBC у 2018 році і за короткий час здобув популярність серед глядачів майже двох десятків країн світу. Серед них: Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилія, Данія, Польща та інші. Україна стала вісімнадцятою країною, у якій виходитиме це музичне шоу.

    Реклама на dsnews.ua