• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

"Спорт, вашу мать, поза політикою": український олімпієць підтримав дружбу з атлетами РФ

Бронзовий призер Олімпіади-2020, український каратист Станіслав Горуна заступився за легкоатлетку Ярославу Магучіх, яка після завершення змагань обіймалася з російською спортсменкою, довіреною особою президента РФ Володимира Путіна Марією Ласіцкіне

karate.ua
Реклама на dsnews.ua

Про це Горуна написав у своєму Facebook, коментуючи шквал критики на адресу Магучіх, передає "ДС".

"Спорт, мать вашу, поза політикою!!! Спорт це вид діяльності. Для більшості спортсменів національної збірної України це професія і справа життя. Відчепіться від спортсменів з вашою ****ною політикою. Спорстмен займається своїм ремеслом. Фотографія на п’єдесталі з суперником або другом це його частина", — зазначив Горуна.

За словами каратиста, пʼєдестал є "унікальним місцем поваги" і в обіймах спортсменів на ньому немає "зради".

"Інколи в цей короткий момент через визнання одне одного як рівних, зароджується міцна дружба або просто хороші відносини… Яке це має відношення до міжнародної політики? Грузіть спортсмена за його політичні прояви, але від**іться від спортсменів за особисті відносини, які сформувались на підставі далеких від політики речей.", — додав він.

"Олімпіада доводить всім однозначно, що спорт поза політикою!! В Олімпіаді немає політики! Є спортивний дух і здорова конкуренція! Трохи ще бізнесу", — переконаний Горуна.

На його думку, в критиці фото двох атлеток куди більше "зради" і саме люди "вигадують зраду" подібною критикою.

Більшість коментарів під постом каратиста були негативними. Зокрема, розкритикував його український параолімпієць Андрій Демчук.

"Все навколо має відношення до політики, бо кожен з людей зазвичай громадянин певної країни. А це накладає певні обмеження і можливості. А у українських олімпійців/топових атлетів є такий бонус як підтримка різного роду структур: ЗСУ/ДИНАМО/ і т.д., що теж повинно бути не лише матеріальним бонусом, але і вимогою певного роду поведінки", — пояснив він.

Варто відзначити, що в 2020 році Станіслав Горуна був обраний депутатом Львівської районної ради від "Самопомочі".

Нагадаємо, 7 серпня бронзовий призер Олімпіади-2020, молодший лейтенант ЗСУ Ярослава Магучіх на подіумі обіймалася з російської атлеткою Марією Ласіцкене, яка була довіреною особою президента РФ Володимира Путіна на виборах в 2018 році. У Міноборони закликали не цькувати спортсменку і обіцяли провести розмову з нею.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua