• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Спортсмени врятували результат України на Олімпіаді, хоча чиновники могли його завалити, - голова виконкому "УДАРу Віталія Кличка"

Результат української збірної на Олімпіаді-2020 витягли саме спортсмени, тоді як чиновники зробили все для провалу

Артур Палатний
Артур Палатний
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив голова виконкому "УДАРу Віталія Кличка" Артур Палатний на своїй сторінці у Facebook.

"Перемоги українських спортсменів відбуваються не завдяки, а всупереч державі. Приклад – ситуація з легкоатлеткою Килипко, яка сама виборола 5 місце, адже їй відмовили у проханні взяти тренера. І після цього профільний міністр робить заяви, що "атлетів забезпечили всім необхідним" і обіцяє "переглянути неперспективні види спорту". Насправді ж, це наші спортсмени мають "переглядати" доцільність чиновників на Олімпіаді і у міністерстві за результатами змагань. Тому що спортсмени врятували результат України на Олімпіаді у Токіо, який ледь не завалили чиновники", — наголосив Палатний. 

Він переконаний, що погіршення результатів збірної у порівнянні з минулими роками пов'язане із недофінансуванням спорту. 

"Наші спортсмени продемонстрували неймовірну волю до перемоги та щире бажання прославити свою країну. Але попри ці зусилля, Україна отримала лише 44 місце у медальному заліку. Зменшення кількості медалей порівняно з попередніми роками є зрозумілим, адже цього року ми мали найменшу збірну в історії – 157 атлетів. Все це наслідки багаторічного фінансування спорту за залишковим принципом і недостатньої уваги держави. Переконаний, що ці Ігри – серйозний привід задуматись про ситуацію в країні загалом та переглянути підходи до фінансування та розвитку спорту. Інакше, дуже скоро Україна перейде у глядацький зал Олімпіади", — заявив керівник виконкому "УДАРу" Віталія Кличка. 

Він також зазначив, що актуальним є питання загальної стратегії держави щодо розвитку масового спорту, адже без цього про олімпійські нагороди можна не мріяти.

Нагадаємо, раніше Палатний повідомив, що юніорська команда Україна з ММА – вільної боротьби, перемогла на чемпіонаті у Європі.

    Реклама на dsnews.ua