• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Справа дитячого стоматолога з Рівного: лікарю оголосили підозру

Прокуратура оголосила про підозру дитячому стоматологу з Рівного, яка під час прийому лякала і била дітей

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Офісу генеральної прокуратури, передає "ДС".

Так, лікарю повідомлено про підозру за фактом нанесення умисних легких тілесних ушкоджень і побоїв малолітнім пацієнтам (ч. 1 ст. 125, ч. 1 ст. 126 КК України).

За даними слідства, лікар зробила насильницькі дії по відношенню до малолітніх дітей, чим завдала їм фізичного болю і викликала у них страх, емоційну невпевненість і психологічні страждання. Наразі правоохоронцями встановлено 3 постраждалих від таких дій стоматолога влітку 2020 року. Крім того, в лютому 2021 лікар, діючи умисно та усвідомлюючи свою фізичну перевагу над малолітньою дитиною, при лікуванні зубів спричинила дитині легкі тілесні ушкодження у вигляді саден на шиї і синців на плечах.

Повідомлення про підозру було вручено батькові стоматолога, оскільки лікаря не знайшли ані за місцем проживання, ані за місцем роботи.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює Рівненське районне управління поліції при процесуальному керівництві Рівненської місцевої прокуратури. Призначено експертизи, встановлюються всі обставини злочинів.

Як повідомляла "ДС", в Рівному почали розслідування відносно стоматолога, яка під час прийому била і залякувала дітей.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua