• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Справа ексчиновника-шкуродера: слідчі не побачили кримінального злочину

Реклама на dsnews.ua

Слідчі Красилівського відділу поліції Хмельницької області закрили кримінальне провадження, відкрите за фактом знущання над собакою з боку колишнього директора регіонального Державного архіву Володимира Байдича

Про це заявив заступник керівника Старокостянтинівської місцевої прокуратури Хмельницької області Сергій Комонюк, передає "ДС" з посиланням на "Суспільне".

"Судово-медична експертиза, яку проводили у Харкові, дала висновок, що виявлені у собаки на кличку Барсік тілесні ушкодження відносяться до середнього ступеня важкості з тривалим розладом здоров’я. Проте, від нанесених травм у собаки ознак ускладнення здоров’я не виявлено, а ознаки каліцтва відсутні. Тому, на підставі висновку цієї експертизи, слідчим відділом Красилівського відділу поліції прийнято рішення про закриття кримінального провадження у зв’язку з відсутністю складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 299 Кримінального кодексу України", — говорить він.

Комонюк також додав, що одночасно начальнику Красилівського відділу поліції направлені матеріали для вирішення питання про притягнення винної особи до адміністративної відповідальності за ст. 89 Кодексу України про адміністративні правопорушення (жорстоке поводження з тваринами).

За словами начальниці сектора комунікацій головного управління Нацполіціі в Хмельницькій області Інни Глеги, собака Барсік досі проживає в кінологічному центрі ГУ Нацполіціі області.

«Йому виділили окремий вольєр. Наразі Барсік гарно почувається, він доглянутий і чекає на нових господарів, які захочуть прийняти його у свою родину. Але з бажаючих його забрати, до кінологічного центру ніхто не звертався», — каже Інна Глега.

Нагадаємо, в листопаді 2019 року в селі Кузьмін Красилівського району Хмельницької області директор державного обласного архіву Володимир Байдич привʼязав до машини собаку і протягнув тварину півтора кілометра. Свій вчинок чиновник пояснив тим, що тварина вкусила його мати, а тому він вирішив розправитися з собакою.

    Реклама на dsnews.ua