• USD 27
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

Справа МН17: захист одного з обвинувачених попросив про додаткові експертизи

Адвокати одного з чотирьох обвинувачених у справі МН17, підполковника ГРУ Олега Пулатова, який виявив бажання долучитися до процесу, подали клопотання про додаткові експертизи 

Реклама на dsnews.ua

Сторона обвинувачення має відповісти на запити захисту Пулатова до 18 червня, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

Як повідомляється, сьогоднішнє судове засідання тривало близько двох годин та проходило у будівлі судового комплексу "Схіпхол". 

Зазначається, що 26 травня відбудеться виїзне судове засідання на місце реконструкції літака. Сторона обвинувачення попросила оглянути праву та ліву частини кабіни літака рейсу МН17, щоб порівняти пошкодження. Адже, за версією нідерландських та бельгійських експертів, ракета "земля-повітря" потрапила в лівий бік літака рейсу МН17. Захист Пулатова попросив надати їм письмовий варіант затвердженого судом порядку огляду реконструкції літака.

Під час засідання суд повідомив, що було повторно опитано експертів з російського концерну "Алмаз-Антей", а також нідерландських та бельгійських фахівців. Це був спільний допит експертів.

Нагадаємо, розгляд по суті справи про збитий над Донбасом літак рейсу МН17 Окружний суд Гааги розпочне 7 червня 2021 року.

Як писала "ДС", Нідерланди подають позов до Європейського суду з прав людини проти РФ за її роль у катастрофі малайзійського пасажирського літака Боїнг-777 рейсу МН17, збитого в небі над Донецькою областю в липні 2014 року.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua