• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Серед прикордонників зафіксовані нові випадки COVID-19

Реклама на dsnews.ua
У суботу, 18 квітня, кількість хворих коронавирусной інфекцією COVID-19 прикордонників збільшилася до чотирьох осіб

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Державної прикордонної служби України, передає "ДС".

За даними відомства, сьогодні і вчора було лабораторно підтверджено захворювання коронавірусом ще у трьох прикордонників з підрозділу в Закарпатській області. Дані військовослужбовці перебували на самоізоляції з 15 квітня.

"Зараз стан здоров'я вже чотирьох охоронців кордону, у яких підтвердилося захворювання, задовільний, температура тіла в межах норми. Військовослужбовці перебувають під посиленим медичним наглядом персоналу підрозділів охорони здоров'я", - розповіли в ДПСУ.

Відзначається, що на зараження коронавірусом перевіряють всіх прикордонників, які могли контактувати з хворими військовослужбовцями. У підрозділах введені режимно-обмежувальні заходи посилене медичне спостереження.

"В цілому, за станом на 18 квітня, майже 150 прикордонників знаходяться на обсервації та ізоляції з-за контакту з особами, в яких у подальшому підтверджувалося захворювання коронавирусной інфекцією", - додали у відомстві.

Нагадаємо, станом на 9:00 18 квітня в Україні 5106 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 133 летальних, 275 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 444 нових випадки.

    Реклама на dsnews.ua