• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

США прислали Україні гуманітарний вантаж інноваційних ліків від COVID-19 (ФОТО)

Американська благодійна організація Direct Relief прислала Україні гуманітарний вантаж інноваційних ліків від коронавірусу на десятки мільйонів доларів

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні посольства України в США у Facebook, передає "ДС".

За інформацією посольства, вантаж складається з інноваційних лікарських препаратів Bamlanivimab та Etesevimab, що використовуються проти COVID-19. Останні домовленості щодо його отримання були узгоджені під час візиту президента Володимира Зеленського до США.

Загальна вартість вантажу у вигляді 60 тисяч флаконів лікарських препаратів сягає 20 мільйонів доларів.

Ліки рекомендовані для пацієнтів із легким та середнім ступенем тяжкості перебігу коронавірусної хвороби, особливо за наявності ризику переходу у важку форму.

Вантаж проходитиме розмитнення та транспортування у 24 області України. Розподіл ліків координується Міністерством охорони здоров'я України.

Direct Relief (Каліфорнія, США), з якою налагодило домовленості посольство, є громадською неприбутковою та неполітичною організацією, яка працює у 60 країнах світу.

Нагадаємо, в неділю, 29 серпня, до України прибула чергова партія COVID-вакцини Pfizer-BioNTech від уряду Сполучених Штатів Америки.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua