• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

Стали відомі подробиці безкоштовного відпочинку Ситника на елітній базі (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua
Голова Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник не перший рік безкоштовно відпочиває на елітній базі відпочинку в Рівненській області

Про це свідчать протокол допиту Миколи Надейко, радника члена правління фінансово-консалтингової компанії "Авангард", який і оплачує відпочинок сім'ї Ситника, передає "ДС" з посиланням на OBOZREVATEL.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили, що глава Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник любить відпочивати з сім'єю в Мисливському угідді "Полеское - Сарни" у Рівненській області, проте сам не платить за елітний і дорогий відпочинок.

За словами Надейко, він оплачує відпочинок директора НАБУ безоплатно, із дружніх мотивів.

"Нічого йому не повинен і не зобов'язаний перед ним. Він належить до таких товаришам, яким відмовити в силу своїх життєвих принципів я не можу", - запевняє він.

Відпочиває сімейство Ситника в затишному мисливському угідді "Поліське-Сарни" Рівненської області. Примітно, що угіддям володіє Юркевич Олександр Романович, колишній помічник народного депутата України 4 та 6 скликань Шершуна Миколу Харитоновича (Блок Литвина), колишнього глави Держкомітету лесхозяйства України.

Ситник проводить відпустку в мальовничому місці проводить вже не перший рік. Як розповідає Микола Надейко, за період з 2017 по 2019 року голова Нацбюро відпочив в угідді п'ять разів. За кожен уїк-енд було заплачено в середньому близько 100 тисяч гривень.

Оплату повністю на себе брав Надейко, який видавав гроші не лише на проживання в готелі, але і на їжу, а також дорогі розваги. Посередником між Ситником і Надейко, за даними OBOZREVATEL, виступав дядько останнього, Микола Клевака. Він виконував будь-які прохання Ситника, замовляючи продукти і плануючи йому розваги, домовлявся з персоналом готелю про додатковому обслуговуванні такого важливого гостя.

Як з'ясувалося, харчувався головний "по боротьбі з корупцією" непогано, за рахунок одного на стіл подавали ковбаси, сири, солодощі, елітний алкоголь - коньяк Hennessy, віскі Chivas Regal, горілку Grey Goose.

При цьому всі делікатеси поставлялися в обхід офіційної кухні. Їх привозили з-за меж готелю, щоб не залишилося відповідних чеків.

"Можливо, якісь офіційні платежі і були, але мені про них невідомо. Я просто оплачував всі витрати за рахунок своїх коштів", - розповів Надейко на допиті.

В останній же відпочинок гості розбили два квадроцикла марки Bagi BRP 1000, середня ціна за одну одиницю такої техніки - 8,5 тисяч доларів. За ремонт зламаних Ситником квадроциклів Надейко зі своєї кишені заплатив близько чотирьох тисяч доларів.

Зазначимо, раніше генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що ГПУ не бачить складу злочину в підтримці директором НАБУ Артемом Ситником кандидата в президенти США Хілларі Клінтон, однак буде розслідувати повідомлення про те, що чиновник не заплатив за свій відпочинок на одній з елітних баз відпочинку.

    Реклама на dsnews.ua