• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Стали відомі перші подробиці "опитування Зеленського"

Реклама на dsnews.ua

Координувати так зване "народне опитування", яке анонсував Володимир Зеленський, буде заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко

Опитування має відбутися в день виборів, 25 жовтня, інформує "ДС".

"Перше питання, яке президент Володимир Зеленський виносить на всеукраїнське опитування в день місцевих виборів, буде озвучене у середу, 14 жовтня. Надалі будуть озвучувати по одному питанню в день", — повідомив колишній народний депутат Сергій Лещенко.

За його даними, очікується, що опитування пройде у вигляді голосування своєрідними "бюлетенями", але не в рамках виборчих дільниць, а в урни волонтерів біля дільниць.

"Голосування є добровільним. Координатором проєкту "опитування в день виборів" є заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко", — додав колишній нардеп.

Як писала "ДС", 13 жовтня президент Володимир Зеленський анонсував проведення опитування 25 жовтня — у день голосування на місцевих виборах. У рамках опитування українцям поставлять пʼять питань, однак їхній зміст наразі невідомий. Також у своєму відеозверненні глава держави заявив, що парламент працює над реалізацією запровадження в Україні механізмів народовладдя.

У парламентській фракції "Європейська солідарність" вже висловили обурення з приводу "геніальної пропозиції" Зеленського.

    Реклама на dsnews.ua