• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Стало відомо, яким політикам найбільше довіряють українці

Найбільше українці довіряють президенту Володимиру Зеленському та меру Києва Віталію Кличку

Володимир Зеленський і Віталій Кличко
Володимир Зеленський і Віталій Кличко
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать результати опитування, опубліковані Київським міжнародним інститутом соціології, передає "ДС".

Володимиру Зеленському довіряють 39,5%, Віталію Кличку — 33,8% українців.

Сергію Притулі довіряють 31,6% опитаних, Володимиру Гройсману — 31%, Дмитру Разумкову — 28,3%, Юлії Тимошенко — 26,3%, Юрію Бойку — 24,6%, Олегу Ляшку — 23,2%, Ігорю Смешку — 22,4% і Петру Порошенку — 21,9%.

Рівень довіри до інших політиків нижчий 20%, зазначають у КМІС.

Всеукраїнське опитування думки проводилось з 23 лютого до 1 березня 2021 року. Методом особистого інтерв’ю з використанням планшетів (САРІ) опитано 1207 респондентів, що мешкають у 86 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) за 3-х ступеневою стохастичною вибіркою з квотним відбором на останньому ступені, що репрезентативна для населення України віком від 18 років. У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,9%.

Нагадаємо, за результатами опитування, проведеного на початку березня, партія "Слуга народу" продовжує лідирувати в парламентському рейтингу. В цілому ж, якщо б вибори до Верховної Ради відбулися найближчим часом, до парламенту потрапили б сім партій.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua