• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Стало відомо, як відзначатимуть новорічні свята у дитсадках та школах столиці

Реклама на dsnews.ua

Новорічні свята у дитсадках та школах столиці відбудуться без присутності батьків та гостей

Про таке рішення міського Штабу із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації повідомив мер Києва Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу, передає "ДС".

"На сьогодні ситуація із захворюваністю у садочках та школах поки що контрольована. Це – результат спільної роботи батьків та освітян… Але ми всі розуміємо, що епідеміологічна ситуація – складна. І разом ми повинні робити все, аби упередити стрімке розповсюдження вірусу. Тому новорічно-різдвяні свята в закладах дошкільної освіти та в школах столиці відбуватимуться без батьків та запрошених гостей", – сказав він.

За словами Кличка, Штаб ухвалив таке рішення, проаналізувавши вимоги постанови уряду та постанови Головного державного санітарного лікаря України.

"Так ми уникнемо скупчення людей у садках та школах та мінімізуємо ризики інфікування. Адже часто діти хворіють на коронавірус безсимптомно. Але передають вірус тим, хто з ними контактує та перебуває поруч… Свята в навчальних закладах будуть, але тільки для дітей", – підкреслив мер.

При цьому він зазначив, що станом на 27 листопада у Києві на карантин зачинені 6 шкіл та 8 дитсадків.

"На дистанційне навчання переведені 1082 класи у 277-ми школах. Усього хворих на коронавірус школярів у Києві – 1358. Також хворіють понад 960 педагогів. У дитячих садочках через виявлені випадки вірусу тимчасово закриті 205 груп у 154-ох садках. 8 садочків повністю зачинені на карантин. Наповненість дітей у садках сьогодні – понад 51%", – уточнив Кличко.

Нагадаємо, раніше Київська міська держадміністрація закликала містян уникати масових заходів під час новорічних свят.

    Реклама на dsnews.ua