• USD 27.2
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Метро "Лівобережна" хочуть надати "естетично красивий вид"

Реклама на dsnews.ua
З-за проведення міжнародного пісенного конкурсу Євробачення в Києві з 18 лютого закриють один з входів на станції метро "Лівобережна"

Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив директор КП "Київський метрополітен" Віктор Брагінський, передає "ДС".

"У цьому році у нас додаткове навантаження. Ми повинні провести ремонт станції "Лівобережна, вже буквально з 18 числа ми повинні будемо перекрити один з входів для того, щоб встигнути до Євробачення призвести станцію в естетично гарний вигляд, щоб туристи бачили, наскільки красивий у нас метрополітен, щоб комфортно доїхати на Євробачення", - сказав він.

За словами Брагінського, у списку запланованих робіт не тільки внутрішнє оздоблення станції, але і посилення безпеки пасажирів. Модернізація чекає системи електропостачання і системи сигналізації станції. При цьому зміни в цих системах невидимі для пасажирів, але дуже важливі для роботи станції.

Нагадаємо, до проведення " Євробачення-2017 в столиці почнуть ремонтувати дороги, щоб уникнути заторів під час проведення конкурсу.

Як повідомляла "ДС", 31 січня у Києві провели жеребкування учасників півфіналів пісенного конкурсу Євробачення-2017, де визначили порядок виступу конкурсантів у півфіналах.

Крім того, організатори Євробачення показали, як буде виглядати сцена пісенного конкурсу в Києві.

    Реклама на dsnews.ua