• USD 27
  • EUR 32.7
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Стартував конкурс "Traditions and Culture of Great Britain": що ти знаєш про Велику Британію?

Do you speak English? What do you know about Great Britain? Упевнені, ти точно не сплутаєш five-o-clock із brunch, Манчестер із Ліверпулем, та знаєш, які країни входять до складу Великобританії. А бажаєш перевірити себе та водночас дізнатися більше?

Реклама на dsnews.ua

Тоді обов’язково візьми участь у новому цікавому конкурсі від онлайн-школи "На Урок" для учнів 1–11 класів "Traditions and Culture of Great Britain".

Цей конкурс створений для тих учнів, які прагнуть якомога більше дізнатися про життя у Великій Британії, отримати цікаві факти про культуру, звичаї й традиції народу. Вже цікаво, чи не так? А головне – ти зможеш у нестандартний спосіб перевірити свій рівень знань з англійської! 

Кожне завдання конкурсу наближатиме до розуміння життя мешканців Великої Британії, дозволить зазирнути до Туманного Альбіону та просто цікаво провести час, адже всі запитання доповнені яскравими ілюстраціями, аудіо- та відеоматеріалами. Учасники інтернет-конкурсу гарантовано отримають приємні нагороди – дипломи І, II та III ступенів або сертифікати. Реєструйся на конкурс "Traditions and Culture of Great Britain" та покажи, наскільки добре ти знаєш англійську! Зареєструватися можна самостійно або з допомогою вчителя.

Ціна: безкоштовно.

Тривалість: із 28 квітня до 25 травня.

    Реклама на dsnews.ua