• USD 26.2
  • EUR 30.5
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Степанов анонсував COVID-паспорта і масову вакцинацію з лютого

Реклама на dsnews.ua

В Україні масова вакцинація від коронавірусної інфекції почнеться в лютому, при цьому будуть видаватися так звані COVID-паспорти з підтвердженням вакцинації

Про заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

За його словами, було досягнуто домовленостей про постачання вакцин від коронавірусу в лютому.

"Ми зробили серйозні кроки з країнами, які є виробниками цих вакцин. Я думаю, що в лютому, який настане вже через два тижні, ми дійсно почнемо масову вакцинацію в нашій країні. І все, що ви говорите про паспорти, про всі інші документи, які будуть отримувати громадяни Європейського союзу, їх будуть отримувати так само і громадяни України ", — сказав міністр.

Як повідомляла "ДС", головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що Україна в лютому отримає вакцину від COVID-19, і це може бути Pfizer.

Нагадаємо, Україна досі не отримала жодної партії вакцини від коронавірусу. 30 грудня МОЗ уклало контракт на постачання в максимально стислі терміни 1,9 млн доз вакцини проти COVID-19 виробництва китайської компанії Sinovac Biotech. Україна отримає першу партію вакцини протягом 30 днів після її реєстрації.

Відзначимо, що 12 січня бразильський Інститут Бутантан уточнив дані про ефективність вакцини від коронавірусу китайської компанії Sinovac, яку хоче закупити Україна. За даними університету, загальна ефективність вакцини виявилася близько 50,4%.

    Реклама на dsnews.ua