• USD 27.7
  • EUR 32.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Степанов анонсував оновлення автопарку "швидких" за два-три роки (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Міністерство охорони здоров'я планує закупити 400 автомобілів екстреної медичної допомоги до кінця року, а потім продовжити оновлення автопарку

Про це повідомив сьогодні на брифінгу міністр охорони здоровʼя Максим Степанов, передає "ДС".

За його словами, на це уряд передбачив 922 млн грн з 1,26 млрд грн, додатково виділених Кабміном на екстрену медичну допомогу.

"Окремо в цьому бюджеті передбачено 922 млн грн на закупівлю автомобілів екстреної медичної допомоги. Ми плануємо закупити близько 400 автомобілів, які розподілимо між областями. Якщо говорити про кількість автомобілів, які в загальному необхідно закупити, які старше 10 років або просто стоять на станціях, то таку кількість становить 1,8 тис. автомобілів ", — зазначив міністр.

Він уточнив, що 400 автомобілів планується закупити цього року, а в подальшому МОЗ розраховує за два-три роки замінити автопарк.

Степанов також додав, що з 1 вересня передбачається підвищення зарплати всім медпрацівникам вторинного та третинного рівнів медичної допомоги, зокрема екстреної медичної допомоги.

13.07.2020 | Онлайн-брифінг щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції

Онлайн брифінг з перекладом жестовою мовою Міністра охорони здоров'я Максима Степанова та заступниці Міністра охорони здоров'я Світлани Шаталової

Gepostet von Міністерство охорони здоров'я України am Sonntag, 12. Juli 2020

Як повідомляла "ДС", раніше Степанов заявляв, що нинішній рівень зарплат медиків є недостатнім, а заробітна плата лікаря в Україні має стартувати від 20 000-25 000 грн.

 

    Реклама на dsnews.ua