• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Степанов пояснив вибір "Лекхім" як постачальника китайської вакцини від Sinovaс

Реклама на dsnews.ua

На виборі групи фармацевтичних компаній «Лекхім» постачальником вакцини від коронавірусу виробництва китайської компанії Sinovac Biotech наполягала сама компанія

Про це на брифінгу сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає "ДС".

"За пропозицію, за наполяганням компанії "Сіновак", до процесу перемовин був залучена компанія, з якою вони співпрацювали раніше і співпрацюють зараз — компанія "Лекхім". Після того, як підійшло питання щодо відповідного заключення договорів, ми ще раз вернулися щодо нашого бажання укладання відповідного договору безпосередньо з компанією Сіновак. Ми отримали відповідь, що вони хотіли б мати цей договір через компанію "Лекхім", яка вже безпосередньо буде займатися постачанням цих вакцин", — сказав міністр..

За його словами, МОЗ зверталося щодо закупівлі вакцини від коронавірусної хвороби до двох китайських компаній — "Сіновак" та "Сінофарм".

Як повідомляла "ДС", 12 січня бразильський Інститут Бутантан уточнив дані про ефективність вакцини від коронавірусу китайської компанії Sinovac, яку хоче закупити Україна. За даними університету, загальна ефективність вакцини виявилася близько 50,4%.

Нагадаємо, Україна досі не отримала жодної партії вакцини від коронавірусу. 30 грудня МОЗ уклав контракт на постачання в максимально стислі терміни 1,9 млн доз вакцини проти COVID-19 виробництва китайської компанії Sinovac Biotech. Україна отримає першу партію вакцини протягом 30 днів після її реєстрації.

    Реклама на dsnews.ua