• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Степанов поділився планами вакцинації 50% українців: подробиці

Реклама на dsnews.ua

Оперативний штаб Міністерства охорони здоровʼя України з вакцинокерованих інфекцій в грудні 2020 року затвердив план імунізації населення від COVID-19, згідно з яким планують зробити щеплення 50% населення країни протягом наступних двох років

Про це міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив в ефірі 24 каналу, зраджує "ДС".

Міністр зазначив, що доступ до вакцини будуть мати всі українці, які захочуть робити щеплення за рахунок держави. "Ми плануємо закінчити вакцинацію до початку наступного року — в першому кварталі 2022 року", — заявив Степанов.

Він зазначив, що це залежить від кількості вакцин, які будуть приїжджати в Україну. "Повірте, зволікати ніхто не буде. Соціологічне дослідження показує, що 50 — 55% українців готові вакцинуватися", — сказав міністр.

Степанов додав, що плану вакцинації після березня 2022 року немає.

Щодо комерційного ринку, як зазначив глава МОЗ, як тільки з'явиться можливість офіційно завозити вакцину на територію України, то в міністерстві цьому сприятимуть.

"МОЗ не втручається в діяльність цього ринку. Виключно, як регулятор доступу вакцин на ринок України: щоб вони були зареєстрованими, безпечними для використання", — додав Степанов.

Як повідомляла "ДС", міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що епідемія COVID-19 в Україні не закінчиться з початком масової вакцинації населення, так як в українців ще не встигне виробитися колективний імунітет.

    Реклама на dsnews.ua