• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Степанов розповів, скільки школярів і вчителів захворіли COVID-19 з початку навчального року

Реклама на dsnews.ua

В Україні за станом на 9 вересня на самоізоляції через COVID-19 знаходяться 115 шкільних класів

Про це розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі "Сніданку з 1+1", передає "ДС" з посиланням на пресслужбу Міністерства охорони здоров'я в Facebook.

"За перші півтора тижні навчання в школах на самоізоляції виявилися 115 класів — це понад 5 тис. школярів, COVID-19 захворіли 168 учнів і 130 вчителів. Щоб ця кількість не збільшувалася в геометричній прогресії, необхідно дотримуватися простих протиепідемічних правил і рекомендацій з організації безпечного освітнього процесу, які МОЗ розробило спеціально для навчальних закладів", — зазначив міністр.

Степанов також зазначив, що ці правила стосуються як алгоритму дій при спалаху хвороби в освітній установі, так і організації навчання і харчування учнів. Глава МОЗ, зокрема, підкреслив, що не існує ніяких заборон по роботі шкільних їдалень.

Міністр також вважає неприпустимою ситуацію, коли в школах батьків змушують підписувати документ, який звільняє установу від відповідальності, якщо дитина заразиться COVID-19. У цьому випадку він порадив батькам скаржитися до місцевих органів влади.

Нагадаємо, станом на ранок в Україні зафіксовано 2582 нових випадків коронавірусної хвороби.

    Реклама на dsnews.ua