• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Степанов нарікає, що українці не хочуть робити щеплення по 10 тис. осіб на день

В Україні на кінець минулого тижня планували робити щеплення від коронавірусу по 10 тисяч осіб на день, але поки вийшли на показник у 3 тисячі щеплених

Максим Степанов
Максим Степанов / Слово і діло
Реклама на dsnews.ua

Про це на брифінгу заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, передає "ДС".

За його словами, з початку вакцинації в Україні прищепили 19 118 осіб.

"Мене не влаштовують ці цифри. Я іншу ставив завдання щодо темпів вакцинації, розуміючи, що ми каскадним шляхом розгортаємо цю вакцинацію. Можу сказати, що на кінець минулого тижня ми повинні були вийти на 10 тисяч осіб на добу, яких ми повинні були вакцинувати. І далі збільшувати цю кількість. Поки ми вийшли на трохи більше ніж 3 тисячі", — заявив Степанов.

Міністр додав, що в зв'язку з цим вирішив особисто втрутитися в ситуацію, щоб "істотно збільшити кількість вакцинованих у найближчі дні".

"Сьогодні проведемо селектор, у якому братимуть участь голови обласних адміністрацій, представники Офісу президента і департаментів охорони здоров'я, які є координаторами. Чим більше ми вакцинуємо осіб, тим більше ми захищені", — додав він.

Як повідомляла "ДС", раніше посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук заявив, що Ізраїль не має наміру визнавати українські сертифікати, або, як їх ще називають, паспорти вакцинації, оскільки не збирається схвалювати ту вакцину, яку наразі колють в Україні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua