• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Степанов стверджує, що карантин у регіонах дає позитивні результати

Дотримання карантинних обмежень регіонами та громадянами дає результат — зменшується кількість важких хворих коронавірусною хворобою та навантаження на медичну систему

Максим Степанов
Максим Степанов
Реклама на dsnews.ua

Про це під час брифінгу в Києві, 6 квітня, повідомив глава МОЗ Максим Степанов, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу МОЗ.

Якщо 1 березня заповненість ліжок з киснем в Івано-Франківській області становила 82,5%, то сьогодні, після дотримання регіоном карантину, зайняті вже тільки 37% ліжок.

"Епідеміологічна ситуація в країні вкрай тяжка. Наша медицина переживає напружений період, сьогодні в лікарнях перебувають приблизно 46 тисяч хворих. Ми збільшили кількість ліжок і потужність системи — ліжок з киснем по країні вже понад 67 тисяч. Але це межа, адже інші хвороби не пішли на канікули і теж потребують лікування. Треба допомогти лікарям перемогти COVID-19. Тому дуже важливо дотримуватися всіх карантинних обмежень, які встановлені", — зазначив міністр і закликав громадян дотримуватися санітарних норм, а органи місцевого самоврядування та Національну поліцію проконтролювати виконання карантинних обмежень.

Степанов також нагадав, що станом на 6 квітня в червоній зоні карантину знаходяться 11 областей України, а загальна заповнюваність ліжок з киснем досягає 58% і продовжує зростати.

Нагадаємо, станом на ранок 6 квітня в Україні зафіксовано 13 276 нових випадків коронавірусної хвороби, це на 3097 випадків більше, ніж напередодні вранці.

За минулу добу, 5 квітня, щеплення проти коронавірусу в Україні отримали 12 856 осіб, це на 11 528 більше, ніж напередодні. Станом на ранок 6 квітня, всього вакциновано 304 680 українців.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua