• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Степанов відповів очільникам міст, незгодним з карантинними обмеженнями (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Міністр охорони здоровʼя Максим Степанов заявив, що органи місцевої влади не можуть помʼякшувати карантинні обмеження, встановлені комісією з надзвичайних ситуацій для певного регіону

Про це Степанов розповів сьогодні на брифінгу, передає "ДС".

"Повноваження щодо встановлення цих обмежень має тільки комісія з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яка визначає різний рівень небезпеки. Органи місцевої влади, згідно з їхніми повноваженнями, встановленими законом, можуть лише посилювати певні епідобмеження, але в жодному разі не помʼякшувати їх", — заявив очільник МОЗ.

За словами міністра, умови адаптивного карантину, які діють в Україні, "дають змогу знайти максимальний баланс між роботою та епідеміологічною безпекою".

Максим Степанов зазначив, що той чи інший рівень небезпеки встановлюють, виходячи з показників захворюваності. 

"Тут немає ніякої політики, нема жодних субʼєктивних бачень. Є суто цифри, суто рівень небезпеки", — сказав він.

03.08.2020 | Онлайн-брифінг щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції

Онлайн-брифінг з перекладом жестовою мовою міністра охорони здоров’я України Максима Степанова та заступника Міністра з питань європейської інтеграції Ігоря Іващенка

Gepostet von Міністерство охорони здоров'я України am Sonntag, 2. August 2020

Як повідомляла "ДС", з 1 серпня в Україні набули чинності нові правила адаптивного карантину. Зокрема, міста, області та райони будуть розподілятися по зонах. Наразі у "червоній зоні", в яку входять міста і райони з найбільш складною ситуацією із захворюваністю на COVID-19, входять міста Луцьк і Тернопіль, а також Кіцманський район Чернівецької області.

У Міністерстві внутрішніх справ заявили, що місцеві органи влади не мають самовільно скасовувати карантин, інакше саме вони будуть нести відповідальність за смерті жителів від ускладнень коронавірусу.

Міська влада Тернополя заявила про незгоду з зарахуванням міста до "червоної зони" карантину.

    Реклама на dsnews.ua