• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Стерненко назвав поіменно журналістів Медведчука (СПИСОК)

Активіст Сергій Стерненко опублікував реєстр журналістів-пропагандистів, які працювали на проросійських телеканалах Віктора Медведчука ZIK, NEWSONE та 112

Реклама на dsnews.ua

Повний список, в який потрапили 177 осіб (кореспонденти, ведучі, редактори та особи, які займали керівні посади), доступний на його сторінці у Telegram, передає "ДС".

За словами активіста, йдеться виключно про осіб, які працювали на вказаних каналах тривалий період виключно після придбання їх кумом президента Росії Володимира Путіна. Технічний персонал у реєстр не додавали.

"Реєстр публікується з метою поінформування інших медіа про осіб, які діяли проти нацбезпеки України у різних формах. Закликаю порядні медіа не співпрацювати із вказаними особами. Також закликаю до запровадження санкцій проти них", — написав Стерненко.

За його словами, у наведеній таблиці надаються дані з відкритих джерел (з YouTube-каналів Медведчука, сайтів та сторінок в Facebook/Instagram тощо). Це прізвища та імена, місця їх роботи та посилання на акаунти в соціальних мережах.

Як пояснив активіст, поширення цієї інформації є законним, оскільки до нього "її поширювали самі пропагандисти".

При цьому він додав, що кількох людей також було видалено після повідомлень про поважні причини, які не давали їм одразу звільнитись.

Нагадаємо, Сергій Стерненко виступив з ініціативою по створенню реєстру з тих журналістів-пропагандистів, які працювали на проросійських телеканалах Віктора Медведчука, 4 лютого 2021 року.

    Реклама на dsnews.ua