• USD 27.6
  • EUR 32.5
  • GBP 36
Спецпроєкти

Стерненко пішов з СБУ готуватися до суду

Реклама на dsnews.ua
Активіст Сергій Стерненко залишив Головне слідче управління СБУ і заявив, що буде готуватися до судового засідання

Про це він сказав біля будівлі управління СБУ, повідомляє "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Судове засідання відбудеться у Шевченківському районному суді Києва. Як тільки нам стане відомо про дату і час, ми повідомимо про це в соціальних мережах. Швидше за все, це буде не сьогодні", - сказав Стерненко.

Як повідомили у прес-служба Шевченківського суду, клопотання про обрання запобіжного заходу Стерненку до них ще не надходило.

Стерненко також зазначив, що не вважає домашній арешт для нього м'якою мірою: "Вам може здатися, що домашній арешт - це не так серйозно, але це є обмеженням свободи. Вони хочуть, щоб я сидів вдома і був під наглядом".

Активіст пояснив, що прокурор просить застосувати запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту з покладанням наступних процесуальних обов'язків: з'являтися за кожною вимогою, носити електронний браслет, здати на зберігання у відповідні органи все паспорта.

Стерненко заявив, що прокурор нібито фабрикує проти одеського нього звинувачення і хоче вписати в повідомлення про підозру вигадану версію про те, що він нібито сам атакував свого нападника.

В СБУ повідомили активісту Сергію Стерненко про підозру у умисне вбивство (ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу) і незаконному поводженні зі зброєю (ч. 2 ст. 263 КК)

Сьогодні, 11 червня, поліція прийшла додому до Стерненко, щоб здійснити примусовий привід в СБУ для вручення підозри. Активіст заявив, що сам піде туди в 12:00 сьогодні. На допит він запізнився через затори.

    Реклама на dsnews.ua