• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Стрімінг-сервіс Spotify офіційно розпочав роботу в Україні

Реклама на dsnews.ua

З 15 липня в Україні офіційно почав роботу стриминговый музичний сервіс Spotify – тепер він доступний всім користувачам додатків на iOS і Android

Про це йдеться в офіційному прес-релізі компанії, інформує "ДС".

Spotify — стриминговый сервіс, призначений для прослуховування музики. На сьогоднішній день він є самим популярним аудиостриминговым сервісом по підписці у світі і налічує понад 286 мільйонів користувачів, включаючи 130 мільйонів передплатників Spotify Premium в 92 країнах світу.

У сервісі представлено понад 50 мільйонів треків і чотири мільярди плейлистів з музикою українських і міжнародних виконавців, кращі персональні рекомендації нової музики, можливість відтворення на різних пристроях і інтеграція з Instagram, Facebook, Samsung, Android TV, Google Maps та іншими. Також на ньому можна слухати аудіозаписи компаній BBC, Sony, EMI, Warner Music Group і Universal. Сервіс доступний в 79 країнах.

Українські користувачі можуть перейти на Spotify Premium, який відкриває доступ до повного пакету послуг сервісу без реклами за $4,99 в місяць. До тарифу Spotify Premium для родини, який буде коштувати $7,99 в місяць, може підключитися до шести членів сім'ї.

Новий тариф Spotify Premium DUO ($6,49) крім можливостей стандартного преміум-аккаунта пропонує "Мікс для двох" – автоматично оновлюваний плейлист, що поєднує в собі музику, яка сподобається обом. Spotify Premium для студентів доступний за ціною $2,49 на місяць.

Крім старту в Україні, 15 липня Spotify також розпочав роботу на 12 нових ринках, включаючи Молдову, Казахстан, Білорусь, Росію, Албанію, Боснію і Герцеговину, Хорватію, Косово, Чорногорію, Сербію, Словенію і Північну Македонію.

Як повідомляла "ДС", в січні в Україні запрацювала web-версія стримингового музичного сервісу Spotify. Створити новий аккаунт Spotify з України або завантажити мобільний додаток Google Play і AppStore було не можна, але можна було слухати музику без VPN.

До цього користувачам з України потрібно було створювати профіль з іншої країни за допомогою VPN, а також кожні два тижні заходити в свій аккаунт під VPN, щоб його не заблокували.

    Реклама на dsnews.ua