• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Стрімінговий сервіс Netflix випустив перший фільм з українським дубляжем

Реклама на dsnews.ua

Стрімінговий сервіс Netflix випустив перший повнометражний фільм відразу з українським дубляжем і субтитрами. Це американський бойовик Outside the Wire ( «Треба відступати»), події в якому відбуваються частково і в Україні

Про це йдеться в повідомленні міністра культури України Олександра Ткаченка, передає "ДС".

Озвучуванням займалася студія Postmodern Production. У минулому році вона і «Так Треба Продакшн» стали офіційними партнерами стрімінга і тепер озвучують його фільми українською мовою.

Міністр переконаний, що Netflix буде розвиватися в Україні і надалі.

«Упевнений, динаміка йде до збільшення співпраці з нами, тому чекаємо поповнення бібліотеки Netflix українською. І нові зйомки в Україні. Особливо стрічок про Україну в Україні. А зараз дивімося новинку», — написав Ткаченко.

«Треба відступати» — американський науково-фантастичний фільм 2021 року режисера Мікаеля Гофстрема. Премʼєра відбулася 15 січня. Фільм розповідає про недалеке майбутнє. Головний герой, якого грає актор Ентоні Макі, є офіцером-андроїдом, який намагається зупинити глобальну світову катастрофу.

Головні ролі у фільмі виконали Ентоні Макі, Дамсон Ідріс, Емілі Бічем та Пілу Асбек. Зйомки стрічки проходили в 2019 році в Будапешті, а події в ній частково відбуваються в Україні.

Як повідомляла "ДС", стрімінговий сервіс Netflix займається розробкою локалізації свого інтерфейсу для користувачів з України.

    Реклама на dsnews.ua