• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Створення Президентського університету: побудувати виш на ВДНХ планували ще у 2017 році

Створення Президентського університету, про яке 31 травня розповідав глава держави Володимир Зеленський, заплановане з 2017 року

ВДНГ
ВДНГ
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів генеральний директор Національного експоцентру України Євген Мушкін в ефірі "Громадського радіо", передає "ДС".

"Ми про це знаємо з 2017 року, коли ми завершили розробку концепції ВДНГ на 40 років, представили її громадськості, захистили і затвердили. Розвиток експоцентру передбачений за дев’ятьма напрямками. Один із них — освітній, і весь функціонал освітній сконцентрований в умовному освітньому кластері. Приблизно 16 гектарів території центру, яка вже під забудовою або під якимось спорудами, або є ще недобудована споруда. І у цьому документі передбачено, що ядром цього освітнього кластеру буде університет", — сказав Мушкін.

За його словами, виш буде розташований у північно-східній частині експоцентру. Завершуватиметься цей кластер там, де зараз знаходиться музей науки України.

"Саме там планується будівля нових споруд і буде інфраструктура для новітнього сучасного університету", — додав Мушкін.

Проєктної документації поки немає — є лише візуальна концептуальна ідея.

Як писала "ДС", президент Володимир Зеленський підписав указ про створення Президентського університету. Діяльність вишу буде присвячена сучасним технологіям. Навчання планують розпочати 1 жовтня 2023 року.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua