• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Суд ЄС дозволив Google ігнорувати "право на забуття" в світі

Реклама на dsnews.ua
Європейський суд встав на сторону Google і дав дозвіл IT-гіганта не видаляти дані користувачів в пошуку по першому їх запитом

Про це повідомляє Bloomberg, інформує "ДС".

"Google виграв судовий позов проти планів ЄС нав'язати компанії" право на забуття" для споживачів у всьому світі", - йдеться в повідомленні.

Укрінформ уточнює, що в травні 2014 року суд ЄС ухвалив рішення, що інтернет-компанії повинні видаляти персональні дані результатів пошуку на прохання користувачів.

Це означає, що інші великі компанії зобов'язані видалити аккаунт та особисті дані користувача по першому запиту. За даними компанії, тільки з Франції надійшли десятки тисяч таких заявок.

Як зазначається, Google буде зобов'язаний коригувати видачу за запитом тільки для ресурсів, які зареєстровані в країнах - членах ЄС.

У травні 2018 року в ЄС вступили в силу правила захисту персональних даних, серед яких так зване "право на забуття". Це означає, що Facebook, Google, Twitter та інші великі компанії зобов'язані видалити аккаунт та особисті дані користувача по першому запиту.

    Реклама на dsnews.ua