• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Суд не задовольнив позов брата Єрмака проти Лероса

Печерський районний суд відмовив брату голови Офісу президента Денису Єрмаку у задоволенні позовних вимог до позафракційного народного депутата Гео Лероса про "захист честі та гідності"

УНІАН
Реклама на dsnews.ua

Про це сьогодні, 9 червня, повідомила юридична компанія "Міллер", яка представляє інтереси Лероса, інформує "ДС".

У позовних вимогах Єрмак просив визнати недостовірною та спростувати інформацію про те, що він здійснює "торгівлю" посадами у держорганах за сприяння свого брата, впроваджує "свою програму" в силових відомствах та "заробляє на державі". Окрім того позивач просив відшкодувати йому моральну шкоду, яку він оцінив в 1 гривню.

Печерський районний суд Києва закріпив у своєму рішенні таку позицію: "будь-яка критика та оцінка вчинків, вираження власних думок щодо якості виконуваних функцій публічними особами не є підставою для захисту права на повагу честі, гідності та ділової репутації і, відповідно, не є предметом судового захисту".

Суд також зазначає, що Єрмаком не доведено ані факту поширення даної інформації Леросом, ані факту завдання його "честі й гідності" шкоди.

Сам Лерос вже прокоментував рішення суду. "Навіть Печерський суд знає, що Єрмаки бар*жать держпосадами", — написав він у себе в Facebook.

Коментарів Єрмака поки що не надходило.

Як писала "ДС", брат голови ОПУ Андрія Єрмака Денис подав позов про захист честі, гідності та ділової репутації у вересні 2020 року. Сталося це невдовзі після оприлюднення так званих "плівок Лероса", у яких йшлося про приховування корупційних схем у столиці.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua