• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Суд не знайшов доказів провини Святогора та виправдав догхантера

Реклама на dsnews.ua

Шевченківський райсуд Києва виправдав столичного догхантера Олексія Святогора, якого звинувачували у створенні і розповсюдженні продукції, що пропагує культ насильства та жорстокості

Про це стало відомо з трансляції засідання суду, що відбулося в понеділок, 18 січня, передає "ДС".

"Визнати невинним в скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 та ч.3 ст. 300 Кримінального кодексу України, виправдати Святогора Олексія в звʼязку з недоведеністю, що в діях обвинуваченого є склад кримінальних правопорушень", — зачитала вирок суддя.

Влітку 2018 року Олексія Святогора затримали і оголосили йому підозру за фактом створення і розповсюдження продукції, яка пропагує культ насильства і жорстокості. Прокуратура просила посадити його на пʼять років.

44-річний Олексій Святогор — скандально відомий догхантер, один з найжорстокіших вбивць тварин в Києві. У нього є багато сторінок в різних соціальних мережах, на яких він постійно доповідає про свої "успіхи" і ображає тих, хто вважає його "діяльність" аморальною. Також він неодноразово розповідав про вбивства тварин по ТБ.

Святогора звинувачують в скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч. 2, ч. 3 ст. 300 КК України (виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості). Догхантеру загрожувало до 5 років вʼязниці.

У лютому 2019 року Святогора жорстоко побили у Києві невідомі.

    Реклама на dsnews.ua