• USD 27.5
  • EUR 32.4
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Суд відклав розгляд позову Медведчука через книгу про Василя Стуса до серпня

Реклама на dsnews.ua

Дарницький районний суд Києва переніс на 14 серпня засідання щодо позову народного депутата ОПЗЖ Віктора Медведчука, який намагається заборонити книгу про Василя Стуса

Поки що суд встиг розглянути тільки перший том матеріалів справи, інформує "ДС" з посиланням на "Громадське".

Перед судом 10 липня зібралися представники "Руху опору капітуляції", "Національного корпусу" та партії "Свобода". На акцію прийшли також прихильники Кіпіані. Присутні скандують "Медведчука — під арешт!" і "Реванш не пройде".

Нагадаємо, Медведчук подав позов про захист честі, гідності та ділової репутації і просить суд заборонити видання (виготовлення) та розповсюдження книги "Справа Василя Стуса" та поширення будь-якої інформації про книгу в ЗМІ і в інтернеті.

Крім цього, він просить стягнути з Кіпіані та видавництва Vivat витрати на сплату судового збору та визнати частина інформації, наведеної в книзі, недостовірною.

Зазначимо, Медведчук був державним захисником українського поета Василя Стуса. Його часто звинувачують у порушенні норм адвокатської етики під час цього процесу. Сам він своєї провини не визнає.

Книга "Справа Василя Стуса" вийшла в травні 2019 року і отримала ряд премій: Книга Кіпіані на 90% складається з архівних документів. Думка автора побудована на фактах, які містяться, зокрема, в фактологічної частини книги.

    Реклама на dsnews.ua