• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Суд відправив "мінера" київського мосту Метро до психлікарні

Реклама на dsnews.ua
Дніпровський районний суд Києва задовольнив клопотання столичної прокуратури про зміну запобіжного заходу підозрюваному у "мінування" мосту Метро з утримання під вартою на госпіталізацію у психіатричний заклад

Зазначене рішення суд прийняв на засіданні 20 січня 2020 року, інформує "ДС" з посиланням на прес-службу прокуратури Києва.

"Згідно з результатами судово-психіатричної експертизи, чоловік на момент вчинення кримінального злочину по своєму психічному станом не міг усвідомлювати свої дії і керувати ними. За висновком лікарів, в даний час психічний стан останнього не змінилося, у зв'язку з чим він вимагає застосування примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації в установу з надання психіатричної допомоги з посиленим наглядом", - заявили в прокуратурі.

У зв'язку з цим прокуратура внесла до суду внесено клопотання про зміну чоловікові раніше обраного запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою на приміщення в спеціалізовану медустанову "в умовах, що виключають небезпечну поведінку в межах строку досудового розслідування".

Нагадаємо, 20 вересня 2019 Дніпровський райсуд Києва обрав "мінеру" мосту Метро запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення застави в сумі 288 тис. гривень. Його дії органом слідства кваліфіковані за ч. 2 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, що спричинило тяжкі наслідки) та ч. 4 ст. 296 (хуліганство із застосуванням вогнепальної зброї) Кримінального кодексу України.

    Реклама на dsnews.ua