• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Суд вирішив виселити з приміщення Російський культурний центр у Львові

Реклама на dsnews.ua
Господарський суд Львівської області вирішив виселити "Російський культурний центр" з приміщення на вул. Короленка,1 у центрі Львова

Про це повідомив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, передає "ДС" з посиланням на "Українські новини".

"Російське культурне товариство та його" братні "організації, такі, як редакція українофобського "Російського Вісника", можуть потроху пакувати речі", - сказав він.

Рішенням депутатів Львівської обласної ради приміщення на вулиці Короленка, 1 вилучено з користування "Російським культурним центром" і повернуто назад у комунальну власність.

Як повідомляла "ДС", до 14 листопада проросійські організації повинні були виселитись з приміщення на вул. Короленка, 1а, однак не зробили цього.

Також було вирішено передати це приміщення в оренду громадським організаціям, які здійснюють діяльність, пов'язану з антитерористичною операцією (АТО).

Суспільство відмовилося виселятися, тому Львівська облрада підготував позов до Господарського суду, щоб виселити "Російський культурний центр".

Обласна рада готується до проведення конкурсу на нового орендаря на Короленка 1а.

Будівля, в якому влаштувався РКЦ, побудовано монахами-францисканцями в 1932-1934 роки і тривалий час використовувалася як кінотеатр. Архітектор - Вавжинец Дайчак.

    Реклама на dsnews.ua