• USD 28.3
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Сухроба Карімова, який захопив банк у Києві, заарештували на 2 місяці без застави

Реклама на dsnews.ua

Сухроба Карімова, який 3 серпня захопив банк у центрі Києва, заарештували на 2 місяці без застави

Під час засідання Печерського суду прокурор Олександр Жила сказав, що суд задовольнив його запит та обрав запобіжний захід у вигляді 2 місяців позбавлення волі без права внесення застави до 1 жовтня, передає "ДС" із посиланням на Telegram-канал PavlovskyNews.

Зазначимо, що Карімова судять за тероризм і йому загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі. Раніше заступник глави МВС України Антон Геращенко говорив, що якщо з'ясується, що глава відділення банку залишилася з терористом у приміщенні не добровільно, Карімову "накинуть" статтю про захоплення заручників.

Вчора Карімов запросив змінити мову листа звинувачення з української на російську, бо не розумів написаного і не міг вибудувати свій захист. Також запросив відвід судді.

Нагадаємо, 3 серпня до приміщення банку "Універсал банк", розташованого в бізнес-центрі по вул. Богдана Хмельницького, зайшов чоловік із двома сумками і повідомив, що в них знаходиться вибухівка. Це був громадянин Узбекистану, який проживає в Києві. П час штурму будівлі чоловіка затримали.

    Реклама на dsnews.ua