• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Суперник Вірастюка Шевченко заявив про "перше позитивне" рішення суду

Окружний адміністративний суд Івано-Франківська визнав незаконним рішення ОВК №87 про перерахунок голосів на двох дільницях

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив кандидат на проміжних виборах до Верховної Ради за округом №87 Олександр Шевченко, інформує "ДС".

"Суд визнав рішення про перерахунок бюлетенів ДВК 260028 (с. Монастирчани) Незаконним! Окружна виборча комісія не мала права брати на перерахунок цю дільницю без відповідних на це підстав!" — написав Шевченко у Facebook.

Він зазначив, що це "перше позитивне рішення на його користь".

Пізніше кандидат повідомив, що суд ухвалив рішення щодо незаконності перерахунку голосів на ще одній дільниці — №260012 (с. Горохолин Ліс).

"Окружна виборча комісія не мала права відправляти на перерахунок цю дільницю тільки через відсутність на пакеті із виборчою документацією назви виду виборів", — зазначив він.

Разом з тим, як повідомляє Суспільне.Карпати, до полудня 4 квітня суди розглянули вісім справ за позовами Шевченка щодо скасування рішення про повторний підрахунок голосів. У шести позовах суд йому відмовив, у двох кандидат сам відмовився від заявлених вимог. На 5 квітня заплановано слухання ще 2 справ за позовом Шевченка.

Нагадаємо, 4 квітня ЦВК оприлюднила результати голосування на 87 окрузі (Івано-Франківська область) на довиборах до Верховної Ради, згідно з якими кандидат від "Слуги народу" Василь Вірастюк отримав 31,25%, а його конкурент Олександр Шевченко – 29,69% голосів виборців. Шевченко заявив, що готує судові позови.

Перед цим на шести виборчих дільницях в окрузі №87 були зафіксовані порушення голосування та розбіжності у даних, а на пʼяти дільницях голосування визнали недійсним. На 20 дільницях округу вирішили перерахувати бюлетені.

Громадянська мережа "ОПОРА" вимагає від Нацполіціі розслідувати можливе спотворення результатів голосування в ОВО №87.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua