• USD 28.3
  • EUR 33.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Сутички біля Олімпійського коледжу: рішуче налаштовані студенти прийшли до Кабміну (ВІДЕО)

Студенти Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного прийшли до будівлі Кабміну з вимогою звільнити міністра освіти і науки Сергія Шкарлета

Мітинг студентів Олімпійського коледжу під Кабміном
Мітинг студентів Олімпійського коледжу під Кабміном
Реклама на dsnews.ua

Також студенти вимагають відпустити затриманого поліцією студента коледжу Єгора Батарона, інформує "ДС".

Батарона затримали 24 вересня під час сутичок з правоохоронцями. Завтра, 26 вересня, в нього мають відбутися змагання, повідомило "Громадське".

За словами студентів, протести зумовлені рішенням уряду про приєднання коледжу до Університету фізичного виховання. Тому серед їхніх вимог також — скасувати реорганізацію їхнього закладу освіти. Мітингувальники переконані, що це фактично ліквідує коледж.

Як писала "ДС", 24 вересня біля Олімпійського коледжу ім. Івана Піддубного у Деснянському районі Києві відбулися масштабні сутички з поліцією, внаслідок яких постраждали декілька осіб, принаймні двоє учасників були затримані. Викладачі, студенти, їхні батьки та активісти заявили про "рейдерське захоплення" коледжу.

Своєю чергою МОН опублікував заяву, в якій наголосив, що йдеться не про ліквідацію закладу, а про реорганізацію, в рамках якого планується приєднати його до Національного університету фізичного виховання і спорту України. 

    Реклама на dsnews.ua