• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

Сутички студентів і поліції в Києві: МОН зробило офіційну заяву

Реклама на dsnews.ua

Міністерство освіти й науки запевняє, що Олімпійський коледж імені Івана Піддубного, біля якого 24 вересня сталися сутички, не буде ліквідований

Також у відомстві вимагають розслідування інциденту, інформує "ДС".

У відомстві наголошують, що йдеться не про ліквідацію закладу, а про реорганізацію, в рамках якого планується приєднати його до Національного університету фізичного виховання і спорту України. Також у МОН обіцяють зберегти за закладом права фінансово-господарської самостійності, маючи на увазі ведення окремого балансу, відкриття реєстраційного рахунку в органах державної казначейської служби з правом мати код мережі, мати печатку та штамп.

У МОН підкреслили, що заклад освіти не може самостійно існувати, оскільки не відповідає вимогам законодавства, необхідним для набуття статусу коледжу в системі вищої освіти. 

Міністерство також звернулося до правоохоронців з проханням розслідувати ситуацію, яка відбулась на території коледжу 24 вересня та закликають притягнути до відповідальності осіб, які причетні до ескалації конфлікту. 

"МОН засуджує спроби використання учнів коледжу у політичних інтересах. Політиці не місце в освіті. МОН рішуче налаштоване на конструктивне вирішення ситуації з учасниками освітнього процесу, але точно не з тими, хто може стояти за їхніми спинами у якості диригентів", – йдеться у заяві, опублікованій на сайті відомства.

Як писала "ДС", 24 вересня біля Олімпійського коледжу ім. Івана Піддубного у Деснянському районі Києві відбулися масштабні сутички між працівниками і студентами коледжу й поліцією. Викладачі, студенти, їхні батьки та активісти заявили про "рейдерське захоплення" коледжу.

    Реклама на dsnews.ua