Світоліна покинула Australian Open, програвши японці Осаці

Українська тенісистка Еліна Світоліна зупинилася у кроці від півфіналу першого у сезоні тенісного турніру серії Grand Slam - Відкритого чемпіонату Австралії

У чвертьфіналі Australian Open посіяна під шостим номером Світоліна програла японці Наомі Осаці (4) - 4: 6, 1: 6, повідомляє "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

Поєдинок у Мельбурні тривав годину і 10 хвилин. Рахунок особистих зустрічей суперниць став нічийним - 3: 3.

У матчі за вихід у фінал Осака зіграє з переможницею протистояння між американкою Сереною Вільямс (16-й номер "посіву") і чешкою Плишкова (7). В іншому півфіналі зійдуться Петра Квітова з Чехії (8) та американка Даніель Роуз Коллінс.

Світоліна другий раз поспіль зачохлила ракетку в Мельбурні після 1/4 фіналу.

Відкритий чемпіонат Австралії завершиться 27 січня. Загальний призовий фонд турніру становить $44,5 млн.