• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Сыроид заявила, що ВСУ на Донбасі перебувають незаконно

Реклама на dsnews.ua
Під час розгляду законопроекту №6400 про окупованих територіях Донбасу нардепи обурилися висловлюванням віце-спікера ВР Оксани Сироїд про ЗСУ

Нардеп заявила, що ВСУ на Донбасі перебувають незаконно, після цього серед авторів законопроекту виникла перепалка, пише "ДС" з посиланням на "Цензор.НЕМАЄ".

"Застосування ЗСУ на сході України є неконституційним", - сказала Сироїд.

Нардеп (БПП) Юлій Мамчур зазначив, що "є ситуації застосування ЗСУ. І антитерористична операція входить в перелік таких ситуацій".

"Я прошу вас ніколи не застосовувати до ВСУ такі принизливі заяви, що ми застосовуємо їх незаконно. Всі давно вже врегульовано", - додав Мамчур.

"Це не прикро. Це завтра покаже Russia Today і буде розповідати, що віце-спікер сказала, що ВСУ на Донбасі перебувають незаконно", - зазначив присутній на засіданні Павло Кішкар ("Самопоміч").

Голова комітету Сергій Пашинський зазначив, що теза про так звану незаконність ЗСУ на Донбасі останні два тижні регулярно звучить у різних телеефірах.

Після пропозиції відхилити законопроект №6400 Сироїд залишила засідання комітету.

Разом з тим, комітет вирішив відправити альтернативний законопроект про тимчасово окупованих територіях (№6400-2) на доопрацювання і повернутися до його розгляду через 2 тижні. У свою чергу його автор Мустафа Найєм заявив, що готовий відкликати свій законопроект у разі, якщо подібна законодавча ініціатива щодо окупованих територій надійде від президента.

    Реклама на dsnews.ua