• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Танкер Delfi відбуксували до порту Чорноморська

Реклама на dsnews.ua

Танкер Delfi вдалося підняти і вивести з узбережжя Одеси і сьогодні, 10 вересня судно завели в нафтогавань порту Чорноморська

Танкер був заведений в гавань близько 14:00, передає "ДС" з посиланням на " Укрінформ ".

Аварійний танкер Delfi, який сьогодні вночі зняли з мілини, прибув в нафтогавань в супроводі плавучого крана "Атлас-4" і буксирів "Топаз" і "Діамант".

Близько 14:00 танкер Delfi пройшов Бурлачу балку і попрямував для швартування біля причалу №24. Зараз триває швартування судна в нафтогавані.

Операцію зняття танкера з мілини і буксирування до Чорноморська здійснили фахівці компанії "Краншип" на замовлення стивидора Одеського порту "Бруклін-Київ".

Нагадаємо, 22 листопада 2019 року в Одеській затоці через сильний шторм з якоря зірвався танкер Delfi під прапором Молдови. Рятувальники евакуювали екіпаж. Танкер затонув. Згодом неодноразово відбувався витік палива.

Власник відмовлявся прибирати судно, незважаючи на обов'язок провести ліквідаційні роботи до 31 березня. Втім, вже 8 квітня він запевнив генпрокурора Ірину Венедиктову, що найближчим часом забере судно з берега за власний рахунок, проте цього не сталося.

Державна прикордонна служба повідомляла, що танкер міг бути причетний до контрабанди паливно-мастильних матеріалів з України.

Танкер підняли в ніч на 10 вересня.

    Реклама на dsnews.ua