• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Телеканал ICTV завершив зйомки серіалу "Штурм"

Днями ICTV спільно з продакшеном "SFERA FILM" завершив зйомки серіалу "Штурм". Бойовик розповість про роботу спеціального підрозділу СБУ "Штурм", який протидіє наймасштабнішим злочинам проти нацбезпеки України

Реклама на dsnews.ua

Крайній знімальний день пройшов в околицях Києва на території аероклубу Антонова. 

Там посеред ангарів та аеродрому для навчальних польотів на літаках і планерах зняли фінальну сцену захвату злочинців. Одягнені у спецодяг актори зіграли спецоперацію зі знешкодження терористів, а допомагали їм у цьому піротехніки, каскадери та справжні спецпризначенці СБУ. У такому режимі проходив чи не кожен знімальний день серіалу. 

Складні постановки відбувалися під наглядом парамедиків, акторів тренували професійні бійці, а щоб дістатися на знімальний майданчик, доводилося отримувати спеціальні дозволи, адже серед локацій для зйомок були стратегічні об’єкти СБУ. 

"Погодитися знятися у цьому бойовику для мене було викликом. Передивившись сценарій, одразу зрозумів, що робота буде непростою, навіть фізично. Завдань і амбіцій було багато, а часу на тренування обмаль. Та ми не хотіли занижувати планку і спрощувати задумане, тому одночасно з тренуваннями почали роботу. Далі були каскадерські бази, полігони, тренувальні зали, ринги з октагонами для відпрацювання ходів. Усе, щоб достовірно розповісти історію про українських вояків, які стоять на кордоні нашого спокою", – розповів головний актор бойовика Сергій Стрельніков

У "Штурмі" він зіграв Сенсея, командира унікального елітного підрозділу СБУ. Разом з ним протистоятимуть терористам бійці Макс (Артур Шурипа), Донатас (Сергій Лефор), саперка Іванка (Анна Адамович),  парамедик Галина (Олександра Епштейн) і технічний експерт Дум (Павло Тупіков).  

Продюсували серіал Інесса Соболєва, Ірина Храновська, Анастасія Штейнгауз, Дмитро Сафановський. Знімав 4-серійку відомий грузинський режисер Заза Буадзе, а підтримку у розробці "Штурму" надала Служба безпеки України. 

    Реклама на dsnews.ua